Aktuality/ „Vše pod jednou střechou“- to je jedno z mott našeho nového projektu ProBydlení

„Vše pod jednou střechou“- to je jedno z mott našeho nového projektu ProBydlení

„Vše pod jednou střechou“- to je jedno z mott našeho nového projektu ProBydlení

7.11.2016

V centru Prahy, v Havlíčkově ulici naproti Masarykovu nádraží, jsme otevřeli nový třípatrový showroom ProBydlení. A již od prvního okamžiku máme pro všechny klienty připraveny konkrétní koncepty, postupy a chytrá řešení na reálných vzorových bytech.

FINEP je na trhu více jak 20 let, klientům jsme prodali již 10 tisíc bytů a naše dceřiná společnost MAXIMA REALITY, největší pražská realitní kancelář, brzy překoná 25 tisíc uzavřených obchodních případů. Známe potřeby i sny našich klientů a snažíme se jim být partnery při hledání jejich nových domovů. A nyní nově přicházíme s partnerstvím v rámci rekonstrukcí jejich domova.

Víme, že investice do bydlení je jednou z největších a nejdůležitějších v životě každého člověka. A zároveň věříme, že náš nový projekt ProBydlení dokáže splnit sny všem zájemcům o lepší bydlení, zhodnotit investice klientů do nemovitostí nebo i jen obyčejně ušetřit čas i peníze našim klientům při rekonstrukcích.

Chcete rekonstruovat váš byt? Máte volné finanční prostředky a víte, že investice do bydlení je v dnešní době jistota, ale přitom nemáte čas hledat vhodnou investiční nemovitost? Nebo hledáte správce vaší nemovitosti? Ve všech těchto, ale i v řadě dalších případů neváhejte oslovit naše kolegy z ProBydlení, protože jsme první na trhu, kteří k investicím v oblasti nemovitostí přistupují profesionálně a především také komplexně v rámci ucelené nabídky služeb a servisu „pod jednou střechou“. Díky našemu ProBydlení ušetříte čas, peníze a také i své nervy.

Představujeme vám náš nový projekt v zajímavých číslech a informacích:

  • na ploše o velikosti 1350 m2 prezentujeme produkty a služby, které potřebuje každý majitel nemovitosti
  • rádi vám ukážeme 5 plně vybavených vzorových bytů od luxusního 4+kk až po klasické 1+kk. Celková plocha vzorových bytů je 270 m2
  • v každém vzorovém bytě máme pro klienty připraveno minimálně jedno unikátní řešení využití prostoru
  • pro rodiče dětí zde máme ukázky 3 dětských pokojů pro menší děti, sourozeneckou dvojici i „puberťáky“
  • klientům je k dispozici prezentace a nabídka 20 českých firem a dodavatelů interiérového vybavení (např. nabídka 3 kategorií/řad kuchyní, prezentace aktuálních trendů v koupelnách nebo desítky možností kombinací barev a materiálů u podlah. Dále je zde nabídka interiérových a exteriérových dveří, nábytku do pokojů, ložnic atd.)
  • 6 dní v týdnu se o klienty ProBydlení postará 50 profesionálů. Ti zajistí klientům vše od A po Z (rekonstrukce, vybavení domácnosti, finanční služby, poradenství, správa nemovitostí, zabezpečení domácností, atd.) v oblasti nemovitostí
  • klienti ProBydlení mají také možnost na jednom místě si kompletně vybavit domácnost nebo realizovat rekonstrukci a následně si vybavit svou domácnost nábytkem nebo spotřebiči.

Navštivte nás na adrese Havlíčkova 3, Praha 1 (přímo proti Masarykovu nádraží), nebo na stránkách www.probydleni.cz. Jste u nás srdečně vítáni.