STAŇTE SE VIP KLIENTEM

Záleží nám na vás, a proto bychom vám, jako našemu klientovi, rádi poskytovali co nejlepší péči, přísun čerstvých informací a zajímavé výhody. Nabízíme vám komplexní péči v oblasti nemovitostí, protože víme, že nákupem nového bytu či domu vše nekončí, ale začíná. Jako náš VIP klient budete mít všechny informace vždy takzvaně "z první ruky" a přednostně.

VÍTE JAKO PRVNÍ O NOVÝCH PROJEKTECH

Dříve než ostatní budete vědět, že připravujeme prodej nových bytů či domů v našich lokalitách. Jakmile spustíme prodej budeme vás informovat a vy tak budete mít širokou možnost výběru z našich nových bytů či rodinných domů.


Zjistěte, co je nového

DOZVÍTE SE O KAŽDÉ ZAJÍMAVÉ AKCI

Na našich stránkách vám pravidelně přinášíme přehled mimořádných nabídek k našim projektům. Díky VIP členství vám žádná z nabídek neunikne. O slevách na byty či rodinné domy budete vědět mezi prvními. Současně budete mít přehled o zvýhodněných nabídkách od našich partnerů.


Prohlédněte si naše nabídky

MÁTE PŘEHLED O DĚNÍ V NAŠICH LOKALITÁCH

Zajímá vás jak se žije v našich lokalitách? Budete mít z první ruky zprávy o tom, jaký nový obchod se ve vašem okolí otevřel, jaká nová hřiště pro děti či dospělé budujeme. Stále pracujeme na tom, aby se v lokalitách našich projektů nejen dobře bydlelo, ale také dobře žilo. Proto pro vás budujeme dětská hřiště, parky a rekreační zóny. Přímo v našich bytových domech, nebo jejich blízkém okolí, naleznete obchody, restaurace a širokou nabídku služeb.


Zjistěte, co je nového