Infolinka zdarma 800 500 506 Po-Ne 9-19h.

Financování nákupu domu

Postup je s klientem konzultován při zahájení jednání o koupi

Nezávazná ústní rezervace po dobu tří dnů, nepřenosná
Rezervační smlouva (ke stažení)
- obsahuje podmínky týkající se rezervace domu, včetně stanovení výše rezervačního poplatku.
Smlouva o smlouvě budoucí (ke stažení)
- je smlouva, která již řeší platební podmínky a po obsahové stránce je již velmi blízká vlastní kupní smlouvě. Budoucí kupující a prodávající se ve Smlouvě o smlouvě budoucí kupní zavazují za jakých podmínek uzavřou kupní smlouvu. Nedílnou součástí je rozpis financování nemovitosti.
Kupní smlouva
- je smlouva, kterou se předmět koupě/prodeje převádí z prodávajícího na kupujícího. Přesně specifikuje předmět převodu a jeho konečnou cenu.

Splátkový kalendář


Částka Splatnost
Rezervační poplatek
100 000 Kč splatný po podpisu Rezervační smlouvy, je součástí kupní ceny
I. záloha 20 % z kupní ceny splatná po podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní
II. záloha 30 % z kupní ceny splatná po provedení hrubé stavby RD bez garáže - vodorovné + svislé nosné konstrukce (bez oken)
III. záloha 30 % z kupní ceny splatná po provedení hrubých podlah, rozvodů ZTI, oken
Doplatek 20 % z kupní ceny (zápočet rezervačního poplatku) splatný po zaslání písemné výzvy k uzavření Smlouvy o převodu vlastnictví jednotky

Pro více informací nás kontaktujte telefonicky na 800 500 506 nebo si zarezervujte osobní schůzku prostřednictvím on-line formuláře.

Nabízíme vám také služby našich finančníchrealitních specialistů, kteří vám poradí jak s financováním vašeho nového bydlení, tak s prodejem či pronájmem nemovitostí, které již máte v osobním vlastnictví.

Google Maps x