Aktuality/ Rodinné domy pro táty, mámy a jejich děti

Rodinné domy pro táty, mámy a jejich děti

Rodinné domy pro táty, mámy a jejich děti

13.6.2016

Moderní architektura, skvělá dispozice 4+kk nebo 5+kk, koupelna na každém patře, komora, vlastní zahrada nebo garáž pro čtyřkolového mazlíka a druhé parkovací místo k tomu. Tak to je současné moderní bydlení pro rodiny s dětmi, které si mohou užívat jak vlastních pokojů, tak i svých dětských skrýší nebo houpaček na vlastní zahradě. A jejich rodiče zase nemusí řešit problém s parkováním rodinných aut, který jsme za ně také již vyřešili.

Na začátku června 2016 máme ve FINEPu pro rodiny v nabídce na čtyři desítky nových rodinných domů ve dvou pražských rezidenčních lokalitách. Ty svým novým obyvatelům nabídnou kvalitní bydlení, městskou infrastrukturu, bezproblémovou dopravu a služby v blízkém okolí. A také zeleň, parky a dětská hřiště.

První lokalitou je Malý háj v Praze Štěrboholech. Zde jsme začali prodávat již třetí etapu rodinných domů o dispozicích 4+kk. Malý háj patří dnes mezi jednu z nejrychleji rostoucích rezidenčních lokalit na východním břehu Vltavy. Kombinace příznivých cen, blízkosti přírody, stejně tak i velkého obchodního centra a bezproblémového dopravního napojení na páteřní pražské komunikace nebo dostupnost stanice metra do 10 minut cesty hromadnou dopravou. To vše dělá z této lokality nejenom zajímavé místo pro život s dalším potenciálem rozvoje, ale také ideální příležitost, jak své investice do bydlení v dalších letech velmi dobře zhodnotit. Více se o nabídce rodinných domů na Malém háji dozvíte zde.

Druhá lokalita, kde nyní nabízíme moderní rodinné domy, je naopak na západním břehu Vltavy na Západním městě v pražských Stodůlkách. Zde na Britské čtvrti vzniká nová městská čtvrť, která je složená jak z bytových domů, tak i z moderních rodinných domů. A aktuálně zde prodáváme druhou etapu rodinných domů v jedinečné městské lokalitě. Ta totiž může nabídnout i pracovní příležitosti v řadě zahraničních firem, které mají své kanceláře a centrály v nedalekém administrativním centru City West. Samozřejmostí je zde obrovský městský park, dostatek služeb a mimořádným benefitem pro všechny obyvatele této lokality je i samostatný vstup do stanice metra linky B. Více se o nabídce rodinných domů v druhé etapě na Britské čtvrti dozvíte zde.Věříme, že pokud si u nás některý z aktuálně nabízených rodinných domů vyberete, tak se vám v našich lokalitách bude s vaší rodinou nejenom pěkně bydlet a především krásně a spokojeně žít.