REALITNÍ SLUŽBY

Společnost FINEP nabízí kromě developerských projektů pro širokou veřejnost také služby vlastní realitní kanceláře, která patří již od roku 1997 k významným realitním domům v Praze. Pro své klienty zajišťuje profesionální zázemí pro prodej a pronájem širokého spektra nemovitostí přes byty, domy, pozemky až po komerční a jiné nemovitosti.

Naše realitní kancelář již 20 let jedničkou na pražském trhu

Na rozdíl od běžných realitních kanceláří je naše realitní kancelář připravena pomoci i s profesionální prezentací vaší nemovitosti pomocí home stagingu a foto stagingu. Zkušení designéři zvýší atraktivitu každého interiéru v krátkém čase. Výsledkem jsou lákavé fotografie, které zaručují rychlý a výhodný prodej. Díky home stagingu je zájem o nemovitost zvýšen o 30 %. Klientům poskytujeme nejen nadstandardní servis při prodeji nemovitostí, ale také v případně vyhledání vhodného a solidního nájemníka.

Klienti si cení vysoké odborné úrovně našich služeb, díky kterým se daří prodeje a pronájmy realizovat rychle a kvalitně.

S ohledem na vývoj realitního trhu a potřeby našich klientů, své služby neustále doplňujeme a zlepšujeme. Naši certifikovaní realitní specialisté s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi v oboru vám pomohou s odhadem tržní ceny nemovitosti tak, aby byla prodána za nejlepší možnou cenu. S odborností, pečlivostí a osobním přístupem vám zajistíme profesionální prezentaci vaší nemovitosti a následně i marketingovou a obchodní podporu prodeje v podobě profesionálního nafocení nemovitosti, pořízení kvalitní videoprohlídky nemovitosti, inzercí na nejnavštěvovanějších realitních serverech, kde jsou nemovitosti pravidelně a účelně posunovány a topovány.

Nedílnou součástí našich realitních služeb je profesionální právní poradenství, zajištěno interním právním oddělením, které tvoří tým odborníků na realitní právo. Naší snahou je vytvářet s našimi klienty dlouhodobý vztah – ať již při koupi nového bytu od Finepu, nebo při využití služeb naší realitní kanceláře. Uděláme vše proto, abyste byli spokojení a rádi se k nám vraceli. S námi máte jistotu, že vše proběhne rychle a profesionálně.

 

TRADICE

na trhu pražských nemovitostí již 20 let

 

KVALITA

více než 50 000 spokojených klientů

 

RYCHLOST

každé dvě hodiny prodej nebo pronájem nemovitosti

 

SPOLEHLIVOST

certifikovaní realitní specialisté s dlouholetými zkušenostmi

Sjednejte si schůzku ještě dnes. Jsme tu pro vás.


Domluvit schůzku