PROŽÍT ŽIVOT KVALITNĚ MŮŽETE JEN JEDNOU.

Nenechte si život utéct mezi prsty a bydlete spokojeně tam, kde to máte rádi. Víte, co vám zajistí šťastný život a kvalitní bydlení?

Mějte se doma skvěle

Během dvaceti let, kdy budujeme nové bydlení pro naše klienty, jsme se naučili, že základem všeho je kvalitně provedená stavba s promyšlenými dispozicemi. S našimi bytovými poradci vám pak pomáháme správně vybrat a rozmístit vybavení interiéru tak, abyste mohli svůj domov využívat skutečně prakticky i harmonicky zároveň.

Vytváříme pro vás kvalitní životní prostředí v těsném okolí domova, které snoubí přírodu, estetiku, sociální vyžití a komfort. Proto u nás najdete dětská hřiště, parčíky, lavičky, fontánky a další prvky, které souvisí s kvalitou vašeho života.


Navštivte nás v našem klientském centru a zjistěte více!

Nenechte si život utéct mezi prsty a bydlete spokojeně tam, kde to máte rádi. Věříme, že k prožití spokojeného života je třeba mít se skvěle nejen doma, ale také venku. Blízké okolí vašeho domova má větší vliv na kvalitu vašeho života, než si myslíte.

Výběr nového domova je důležitý životní krok. Děláme maximum pro to, aby byl pro vás jen příjemným zážitkem. Zakládáme si na individuálním přístupu a férovém jednání. To znamená, že vždy jednáme na rovinu. Podání ruky je pro nás více než smlouva.

V okolí svého domova najdete vše, co ke šťastnému životu potřebujete. Myslíme na to, kam půjdete ráno běhat, přes den s dětmi na procházku, odpoledne nakoupit a večer s přáteli na skleničku. Budujeme nová hřiště, parky a odpočinkové zóny.

Přizvěte k vytváření kvalitního domova a šťastného života profesionály. Zdarma vám dáváme možnost mít k ruce bytové poradce, jejichž jediným posláním je společně s vámi připravit vaše bydlení prakticky, moderně i harmonicky. Od prvotního návrhu až po samotnou realizaci.

Věříme, že příroda je pro kvalitní život důležitá. V okolí vašeho domova jsme vysadili tisíce stromů a keřů, které vytvářejí zdravé životní prostředí a příležitosti k relaxaci pro vás i vaše děti. Naším cílem je váš krásnější, zdravější a bohatší život doma i venku.

Vy bydlíte, my se staráme. S naší nadstandardní zárukou se nemusíte ničeho obávat. Pro nás je důležité, abyste byli s kvalitou svého bydlení naprosto spokojeni.

Splníme vám všechna přání ohledně interiéru vašeho domova. Přijďte se inspirovat do naší nové vzorkovny, nebo některého z kompletně vybavených vzorových bytů. Máme pro vás bohatou a různorodou nabídku bytového vybavení a zařizovacích předmětů ve vysokém standardu, který v novém bytě očekáváte.

Kvalita života v Praze (více než kde jinde) záleží na tom, kolik času denně strávíte dopravou. Být z práce rychle doma a věnovat se rodině a koníčkům je k nedocenění. Záleží nám na tom, abyste to měli všude blízko, proto naše byty a domy najdete v dobře dopravně dostupných lokalitách.

Dobrá čtvrť se pozná podle kvalitních obchodů a bohaté nabídky služeb. Abyste to měli všude blízko, budujeme nejen bydlení, ale také komerční prostory. Zásadně dáváme přednost těm obchodům a službám, které v lokalitě nejvíce chybí. Vytváříme pro vás domov se vším, co k němu patří.

PROHLÉDNĚTE SI NAŠE VZOROVÉ BYTY A DOMY

NAD PŘEHRADOU, PRAHA 10 - HOSTIVAŘ

Zobrazit

BRITSKÁ ČTVRŤ, PRAHA 5 - STODŮLKY

Zobrazit

PROSEK PARK, PRAHA 9 - PROSEK

Zobrazit

MALÝ HÁJ, PRAHA 10 - ŠTĚRBOHOLY

Zobrazit