KVALITNÍ BYDLENÍ JEDINĚ V NOVOSTAVBĚ

Váháte při hledání nového domova, zda zvolit novostavbu, nebo raději rekonstruovat starší nemovitost? S rozhodováním vám může pomoci informace, že nové byty poskytují za všech okolností kvalitnější podmínky pro život než starší nemovitosti, a to hned v několika zásadních ohledech. Přestože koupě starší nemovitosti, obzvláště pokud je hodně vybydlená, určitě může vyjít levněji, výsledkem časově obvykle velmi náročné rekonstrukce bude méně kvalitní bydlení. Seznamte se s výhodami novostaveb a posuďte sami.

Bydlení v novostavbě od FINEPu je totiž vždy:

Originálnější, protože si dopředu sami zvolíte interiérové doplňky do svého nového domova. Vyberete si podlahy, kachličky, dveře, kliky, dokonce i vypínače z naší bohaté nabídky podle svého osobního vkusu.

Osobitější, protože si můžete vyžádat klientské změny na míru, a to ještě před dokončením vašeho nového domova. Možné jsou také změny určitých vnitřních dispozic přesně podle potřeb a zvyklostí vás a vaší rodiny.

Stylovější, protože můžete zdarma využít služeb bytového poradce, který vám pomůže sladit všechny interiérové doplňky, vybrat kuchyňskou linku nebo naplánovat koupelnu tak, aby vše bylo estetické a funkční.

Úspornější, protože díky kvalitním technologiím a materiálům, včetně výborné izolace, v novostavbě výrazně ušetříte na energiích.

Komfortnější, protože myslíme na vaše potřeby. Na rozdíl od starších domů, v novostavbě máte vždy k dispozici výtah, pokud bydlíte ve vyšších patrech. Máte také možnost zajistit si vlastní garážové nebo parkovací stání.


Modernější, protože používáme nové, kvalitnější technologie a lepší, bezpečnější materiály, které vyhovují dnešním vysokým nárokům na kvalitu bydlení a odpovídají aktuálním stavební normám.

Levnější, protože při koupi nemovitosti přímo od developera neplatíte 4% daň z nabytí, kterou jinak musíte odvést finančnímu úřadu nad rámec kupní ceny při koupi jakékoli starší nemovitosti.

Bez obav, protože na nový byt dostanete záruku, stejně jako na každý jiný nový produkt, který si kupujete. U Finepu dokonce získáváte prodlouženou záruku na 3 roky (36 měsíců).

Bez rizika, protože si můžete být jisti, že bankovní odhad bude odpovídat kupní ceně novostavby. U starších nemovitostí je odhadní cena často nižší, což znamená vážné komplikace při financování hypotečním úvěrem.

Dostupnější, protože novostavby od Finepu jsou vždy v lokalitách, odkud se snadno a rychle dostanete autem i hromadnou dopravou do centra Prahy. Všechny naše lokality jsou přímo na metru.

Zábavnější, protože nám záleží na kvalitě vašeho života. Budujeme nejen byty a domy, ale tak parky a zelené zóny. Staráme se o pestrou nabídku služeb, obchodů, kaváren, restaurací, sportovišť i škol a školek v okolí.

PŘESVĚDČTE SE

Jak se bydlí v našich bytech a rodinných domech? O kvalitě zpracování, promyšlených dispozicích i občanské vybavenosti v okolí našich projektů se nejlépe přesvědčíte při návštěvě našich vzorových bytů či rodinných domů. Vstupte a nechte se inspirovat, jak by mohl vypadat váš nový domov.


Vzorové byty


Sjednat prohlídku