FINEP PODPORUJE

FINEP je partnerem sochařského festivalu Sculpture Line

Podpořili jsme první ročník originálního sochařského festivalu SCULPTURE LINE, který mění známá i netradiční místa v Praze. Festival má za cíl představit sochy a výtvarné objekty předních domácích i mezinárodních tvůrců pod širým nebem, přímo v ulicích hlavního města Prahy. Záměrem expozice je nejen ozvláštnění a obohacení veřejných prostor, ale také nabídnout nový pohled na Prahu i na samotná umělecká díla, a to jak obyvatelům, tak i návštěvníkům metropole.

FINEP podporuje pražský mládežnický fotbal

V rámci sponzorské podpory poskytla v minulých letech společnost FINEP sadu dresů LEGEA 48 týmům z klubů 1. až 3. třídy Pražského přeboru ve věkové kategorii od přípravek až po dorost. V roce 2017 budeme takto pomáhat dalším 11 klubům.

Partner FINEPu – dodavatel dresů firma Belsport - nabízí všem zákazníkům slevu 20 % z maloobchodních cen na veškeré své nabízené zboží – více na www.belsport.cz

FINEP podpořil plavecké závody

Podzimní cena Motorletu a Velká cena Prahy se uskutečnila o víkendu 11. - 12.října 2015. Společnost FINEP věnovala v rámci této podpory ceny pro jednotlivé vítěze dílčích plaveckých závodů.