Infolinka zdarma 800 500 506 Po-Ne 9-19h.

Volné pracovní pozice

V současné době hledáme do týmu FINEP HOLDING tyto nové kolegy:

Manažer/ka inženýringu
Senior projektový manažer/ka - příprava staveb
Rozpočtář/ka
Specialista/ka klientského centra

Hlavní zodpovědnosti:

  • zodpovědnost za inženýrskou činnost v přípravné fázi projektu
  • projednání projektové dokumentace s příslušnými dotčenými orgány a ostatními institucemi
  • komunikace s úřady při obstarání veškerých vstupních podkladů a podpora při projednávání technických řešení
  • obstarávání veškerých požadovaných dokumentů a stanovisek a kontrola jejich správnosti

Požadavky:

  • víceletá praxe v jednání s příslušnými úřady a orgány v Praze je podmínkou
  • znalost kompetencí orgánů státní správy
  • výborné komunikativní dovednosti a schopnost navázat osobní vazby
  • odborné technické znalosti pro porozumění odborné dokumentaci
  • schopnost vyhodnocení situace a návrh konkrétního technického řešení
  • samostatnost a smysl pro zodpovědnost

Nabízíme:

  • zodpovědnou pozici spojenou s vlastní iniciativou ve vedení projektu
  • flexibilitu a samostatnost
  • zázemí stabilní české společnosti a příjemné pracovní prostředí
  • možnost osobního rozvoje
  • firemní benefity

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím životopis na adresu: machova@finep.cz.

  • zodpovědnost za celkové řízení developerského projektu po stránce technické a organizační
  • průběžná kontrola všech dílčích etap projektu
  • řízení prací projektantů jednotlivých profesí a subdodavatelů
  • koordinace a kontrola projektu ve spolupráci s příslušnými odděleními společnosti
  • komunikace s investorem - kontrola a průběžné hodnocení technických a ekonomických aspektů projektu
  • kontakt s potřebnými úřady - dodržování technických pravidel a norem

Požadavky:

  • technické vzdělání – stavebnictví nebo architektura
  • zkušenosti jako hlavní inženýr projektu či projektový manažer velkého projektu
  • praxe v projektování či řízení projektů velkých bytových domů
  • projektové dovednosti a rozsáhlé odborné znalosti
  • manažerské a komunikativní schopnosti
  • spolehlivost, loajalita, dodržování termínů

Nabízíme:

Popis práce:

  • vytváření položkových rozpočtů zvláště při naceňování rekonstrukcí bytů
  • porovnávání a cenové analýzy navrhovaných stavebních materiálů a práce v kalkulačním programu
  • zpracování nabídek, podkladů a související dokumentace včetně návrhů alternativních technických řešení
  • poptávky subdodavatelů, posuzování nabídek
  • komunikace se subdodavateli i zadavatelem
  • tvorba a kontrola výměr, tvorba harmonogramů
  • technická kontrola projektové dokumentace
  • zpracování změnových listů

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ stavebního zaměření
  • odborná zdatnost, znalost tvorby výkazů výměr
  • dlouhodobá praxe ve vytváření položkových rozpočtů zvláště při naceňování rekonstrukcí bytů
  • výborná znalost technologických postupů výstavby
  • znalost cen stavebních materiálů a prací
  • časová flexibilita, vysoká pečlivost a zodpovědnost, samostatnost
  • pokročilá znalost práce na PC a v kalkulačním programu

Nabízíme:

  • stabilitu úspěšné české společnosti
  • odpovědnou a zajímavou práci
  • možnost seberealizace
  • zajímavé finanční ohodnocení

Pracovní náplň

  • odbavování příchozích hovorů klientů a zájemců o služby společnosti
  • zodpovídání dotazů klientů se zaměřením na profesionalitu a kvalitu
  • zpracování telefonické a emailové komunikace, práce s interním systémem
  • aktivní oslovování klientů a zájemců o služby společnosti, ověřování kontaktů
  • spolupráce s dalšími odděleními při řešení jednotlivých situací

Váš profil

  • SŠ vzdělání
  • předchozí zkušenost s komunikací se zákazníky podmínkou
  • pozitivní pro zákaznický přístup, časová flexibilita
  • velmi dobré komunikační schopnosti, profesionální přístup k zákazníkovi
  • zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu
  • základní znalost práce na PC, komunikativní Aj výhodou
  • znalost realitního trhu a Prahy výhodou

Nabízíme

  • samostatnou a zodpovědnou práci v dynamické společnosti
  • motivující finanční ohodnocení, kariérní růst
  • práce v centru Prahy
  • benefity a firemní akce
  • přátelský kolektiv

FINEP CZ a.s., Lannův palác, Havlíčkova 1, 110 00 Praha 1

FINEP se specializuje na výstavbu rezidenčních bytových projektů a velkých administrativních center. Při realizaci projektů klade důraz na nadstandardní servis a spokojenost klientů. Klíčová je lokalita, originální architektura, kvalitní provedení stavby a plnohodnotná občanská vybavenost. K dnešnímu dni společnost FINEP postavila více než 8 500 nových bytů v několika desítkách úspěšných projektů. Mezi administrativní komplexy společnosti FINEP patří například projekt City West v pražských Stodůlkách, poskytující zázemí pro Vodafone, Komerční banku, Siemens, Hyundai a mnoho dalších.

FINEP je ryze česká společnost, jež si za dobu své existence, od roku 1995, vybudovala na českém trhu velmi silnou pozici. V roce 2006 rozšířil FINEP svou působnost za hranice České republiky, na Slovensko, od roku 2013 realizuje projekt také v Mongolsku. Produktové portfolio je doplněno nabídkou finančních a realitních služeb. Finep stál u renesance nové družstevní výstavby v České republice. V roce 2014 koupí společnosti MAXIMA Reality vstoupil FINEP i na trh sekundárních nemovitostí.

    Google Maps x