Aktuality/ Moderní umění v našich rezidenčních projektech

Moderní umění v našich rezidenčních projektech

Moderní umění v našich rezidenčních projektech

23.11.2016

Našim klientům neprodáváme jen kvalitní moderní byty a s nimi i dětská hřiště, parky, městskou zeleň nebo služby a moderní městskou infrastrukturu 21.století. Chceme, aby se v našich projektech každý cítil dobře a spokojeně. A je jedno, jestli to je spokojený majitel bytu nebo návštěvník, který je v našich rezidenčních projektech na návštěvě.


Víme, život není jen práce a povinnosti, ale také odpočinek nebo radost z maličkostí, které každého z nás těší. Věříme, že každý chce svůj život prožívat tzv. plnými doušky a vnímat mj. i krásu, která nás obklopuje. Jsme česká společnost a je nám ctí, že můžeme být partnery mladým českým umělcům, kteří nám svůj pohled na svět zprostředkovávají prostřednictvím svého umění. Tato jejich díla nás vždy donutí se zastavit, zamyslet se a vnímat jejich krásu.


Vážíme si možnosti být partnerem malíře Marka Číhala na našem projektu Prosek Park a jsme hrdí, že naše rezidenční projekty Britská čtvrť a nově i Nad Přehradou v Praze Hostivaři byly nebo naopak budou místem, kde naše klienty můžeme seznámit s industriálním uměním Lukáše Raise. Jeho pohled na moderní umění je velmi individuální a jedinečný je i jeho oblíbený materiál, který pro svou tvorbu používá. Tím jsou kovové trubky a skrze ně Lukáš Rais prezentuje svůj pohled na dnešní uměleckou tvorbu.


Lukáš Rais je natolik jedinečným mladým českým umělcem, že nám bylo velkou ctí o jeho tvorbě a vnímání moderního umění natočit krátký dokument. Budeme rádi, pokud se vám jeho umění bude líbit tak, jak se líbí nám ve firmě.Jsme hrdá česká společnost a vážíme si toho, že máme tu možnost být dlouhodobým partnerem a podporovatelem českých umělců. Těší nás, že díla Lukáše Raise byly, jsou nebo budou součástí exteriérů našich rezidenčních projektu, stejně tak i interiérů v Lannově paláci. Na novou instalaci díla Lukáše Raise se nyní mohou těšit majitelé bytů v projektu Nad Přehradou v Praze Hostivaři.