Aktuality/ Máme pro vás jubilejní 10. etapu na Britské čtvrti

Máme pro vás jubilejní 10. etapu na Britské čtvrti

Máme pro vás jubilejní 10. etapu na Britské čtvrti

20.10.2016

Moderní a přitom překvapivá architektura, skvělé výhledy do okolní krajiny i na Prahu, špičková dopravní obslužnost, možnost práce u světových značek v bezprostředním komplexu City West nebo nejzelenější nová pražská městská čtvrť. Za všemi těmito slovy a informacemi se skrývá moderní rezidenční Britská čtvrť na Západním městě v Praze Stodůlkách. A ta dnes slaví malé jubileum – do prodeje jde již X. etapa tohoto projektu.

A ve FINEPu toto jubileum slavíme ve velkém. A to doslova, protože nově nabízíme dominantní budovu celé nové městské čtvrti – a to v zajímavé architektuře. Ta v sobě ukrývá defacto tři domy v jednom a bude už jen záležet na klientech, jaké části domu dají dájí přednost pro své nové bydlení. Ve 14ti nadzemních patrech moderního bytového domu najdete 88 bytů, od kategorie 1+kk (37 m2) až po rodinné byty 4+kk o velikosti až 120 m2. A ve dvou patrech v přízemí domu jsou k dispozici jak parkovací místa, tak i praktické sklepní kóje.

U nás ve FINEPu je samozřejmostí nadstandardní záruka v podobě 3 let, stejně tak i bezbariérový přístup do domu i garáží. V bezprostředním okolí domu již dnes existují moderní dětská hřiště a od nového domu to budete mít sotva pár kroků na metro. Pokud přemýšlíte o novém městském bydlení v lokalitě, kde je dostatek parků, služeb, ale kde jsou i pracovní příležitosti, tak neváhejte a přijďte se k nám podívat.

Více se o našem novém rezidenčním projektu dozvíte zde.