Infolinka zdarma 800 500 506 Po-Ne 9-19h.


Hledáte inspiraci při zařizování svého nového bydlení? Chtěli byste se podívat, jak může vypadat bydlení od FINEPu? Přijďte se podívat do některého z našich vzorových bytů či rodinných domů. 

Nad Přehradou, Praha 10 - Hostivař

  •  
  •  
  •  

Vzorový byt, který jsme pro vás připravili v rámci našeho projektu Hostivař - Nad Přehradou, je standardně dispozičně řešené 3+kk, které názorně ilustruje moderní trendy v bydlení s důrazem na pohodlí. V kombinaci s kvalitním provedením nového domu Nad Přehradou v Praze 10 opravdu stojí za prohlídku.

Britská čtvrť, Praha 5 - Stodůlky

Vzorový byt 3+kk

Vzorový byt 2+kk

Vzorový byt, který jsme pro vás připravili v rámci našeho projektu Britská čtvrť, je standardně dispozičně řešené 3+kk, které reálně ilustruje, jak může vypadat bydlení v oblíbené lokalitě Prahy 5. Novinkou je pak nový vzorový byt, který pak ilustruje standardně dispozičně řešené 2+kk.

Prosek Park, Praha 9 - Prosek

Vzorový byt 2+kk

Vzorový byt 2+kk

Vzorové byty, které jsme pro vás připravili v rámci našeho projektu Prosek Park, jsou standardně dispozičně řešená 2+kk, která Vám názorně představí komfort bydlení ve skvělé lokalitě Prahy 9.

Malý háj, Praha 10 - Štěrboholy

Vzorový byt, který jsme pro vás připravili v rámci našeho projektu Malý háj, je standardně dispozičně řešené 2+kk, které Vám představí bydlení v této krásné lokalitě Prahy 10.

Rodinné domy Štěrboholy, Praha 10

Vzorový dům, který jsme pro vás připravili v rámci našeho projektu Rodinné domy Štěrboholy, je dvou patrový o dispozicích 4+kk s garáží a zahradou. Přijďte se podívat na jedinečnou možnost kvalitního bydlení v rodinném domě v Praze a navíc za rozumnou cenu.

Harfa Park, Praha 9 - Vysočany

Vzorový byt, který jsme pro vás připravili v rámci našeho projektu Harfa Park, je standardně dispozičně řešené 3+kk. Navštivte náš vzorový byt a přesvědčte se, že bydlení v našem projektu je pro Vás to pravé.

Kaskády Barrandov, Praha 5

Vzorový byt, který jsme pro vás připravili v rámci našeho projektu Kaskády Barrandov, je standardně dispozičně řešené 2+kk, které Vám představí bydlení v této krásné lokalitě Praha 5 - Barrandov.

Zaujaly Vás naše vzorové byty? Chtěli byste také takový? Pak neváhejte a kontaktujte nás na 800 500 506 nebo pište na info@finep.cz. Můžete si také sjednat schůzku přes on-line formulář. V naší nabídce naleznete také hotové a vybavené byty ihned k nastěhování, každému našemu klientovi nabízíme služby bytového poradce zdarma. Bytový poradce Vám pomůže zařídit si byt přesně podle Vašich představ. Domluvte si schůzku na designer@finep.cz.

    Google Maps x