HISTORIE NAŠICH DEVELOPERSKÝCH PROJEKTŮ

Společnost FINEP byla založena v roce 1995. Od doby své existence se zařadila mezi klíčové hráče mezi developery v Praze a Bratislavě a nově také v Mongolsku. Kvalita naší práce byla několikrát oceněna absolutní výhrou v kategorii rezidenčních projektů v prestižní soutěži „Best of Realty“. Více již představení společnosti.

Plně si uvědomujeme závazek, který nákup nemovitosti představuje. Proto důrazně dbáme na kvalitu provedení všech našich staveb a děláme vše proto, abychom dostáli svých závazků a byli vašim spolehlivým partnerem i po dokončení a převzetí bytu. Za dvacet let své existence jsme prodali přes 10 000 bytů ve dvaceti lokalitách a úspěšně dokončili více než čtyřicet projektů.

Přijměte pozvání do galerie mapující historii našich projektů:

Malý háj - aktuální nabídka

Bytový projekt Malý háj se nachází v příjemné lokalitě na rozhraní Štěrbohol a Dolních Měcholup. Jedná se o kombinaci kvalitního bydlení za rozumnou cenu v blízkosti přírody s dobrou dostupností do centra. V rámci prvních etap výstavby zde vzniklo několik stovek nových bytů a desítek rodinných domů, ale i sportoviště pro malé i velké. Další byty a rodinné domy se připravují.

Britská čtvrť - aktuální nabídka

Lokalita Prahy 5 – Stodůlky. Projekt je vstupní branou do nově vznikající čtvrti Západní Město a nachází se v blízkosti metra Stodůlky. Vzniklo zde pět rezidenčních etap s několika stovkami nových bytů a další jsou v realizaci. Mezi ně patří i projekt rodinných domů. Jedná se o mimořádně úspěšný projekt, kdy většina bytů v Britské čtvrti je vyprodána ještě před dokončením výstavby.

Prosek Park - aktuální nabídka

Prosek Park je situován v žádané lokalitě Prahy 9, v docházkové vzdálenosti od stanice metra C - Střížkov. V roce 2006 byla dokončena první etapa tohoto projektu. Od té doby zde byly úspěšně dokončeno dalších pět etap. Prosek je současně i první lokalitou, kde byla v roce 2011 zahájena družstevní bytová výstavba. Pro Bytové družstvo Habr (Prosek Park II) bylo vystavěno 70 družstevních bytů, dalších 180 družstevních bytů bylo vystavěno je stavěno v rámci etap IV a VI. Tato lokalita je oblíbena zejména pro svojí perfektní občanskou vybavenost.

Nad Přehradou - aktuální nabídka

Rezidenční projekt Hostivař Nad Přehradou najdete v klidné lokalitě na rozhraní Horních Měcholup a Hostivaře přímo u lesoparku u Hostivařské přehrady. Místo je ideální pro všechny věkové skupiny, rodiny s dětmi, milovníky sportu i osoby vyhledávající klid a pohodu. Náš projekt nových bytů v Hostivaři, „Nad Přehradou“, těží nejen z atraktivity místa, ale také špičkové evropské kvality a zajímavých dispozic jednotlivých bytů.

Kaskády Barrandov - aktuální nabídka

Kaskády Barrandov najdete na samém okraji Barrandova v bezprostřední blízkosti Prokopského údolí. První etapa projektu byla dokončena v roce 2002. Další etapy na ni plynule navázaly. V rámci zatím poslední etapy výstavby (IV. a V.) vznikla "hnízda" domů, která jsou volně průchozí, současně zde byly vytvořeny polosoukromé prostory a dětská hřiště s vodními prvky a relaxačními plochami.

Nová Harfa a Harfa Park - vyprodáno

Projekt se nachází ve velkém rozvojovém území Nové Vysočany v Praze 9. Ve své severní části navazuje na revitalizovaný park Rokytka. Z původní industriální čtvrti se v uplynulých deseti letech stalo velmi atraktivní místo pro bydlení, podnikání i aktivní odpočinek. První dvě etapy výstavby, dokončené v letech 2007 a 2008, přinesly tisíc nových bytů. V dalších etapách vzniklo dalších tisíc bytů. Jednotlivé objekty tvoří ucelené bloky, mezi kterými jsou místním obyvatelům k dispozici nová sportoviště a hřiště, nové obchody a mnoho nových služeb.

Rezidence Císařka - vyprodáno

Rezidence Císařka se nachází na rozhraní Hřebenek, Motola a Strahova v Praze 5, přímo pod parkem Ladronka, v klidné lokalitě mimo ruch velkoměsta. Na jaře roku 2007 byla dokončena I. etapa projektu s novými byty. Část II. etapy, ve které se nachází i 10 rodinných domů, byla dokončena na jaře 2008.

Na Hvězdárně - vyprodáno

Rezidenční čtvrť na Hvězdárně se nachází ve Velké Chuchli (Praha 5) a disponuje unikátními výhledy na Chuchelský háj a na řeku Vltavu. Dala vzniknout bytovým a rodinným domům pro náročnější klientelu. V rámci výstavby byly vytvořeny také klidné zelené vnitrobloky a dětská hřiště. Projekt byl dokončen v roce 2010.

Bydlení Mazanka - vyprodáno

Projekt Bydlení Mazanka v Praze 8 přinesl v roce 2005 nové byty pro náročné klienty. Projekt je koncipován jako uzavřená zástavba s centrálním vstupem a parkem ve vnitrobloku, který poskytuje obyvatelům dostatek soukromí. Jeho součástí je recepce, posilovna a sauna. Projekt získal cenu Best of Realty 2006.

Trojský vrch - vyprodáno

Bytový projekt Trojský vrch se nachází v Praze 8 nad Trojou a nabízí zajímavé výhledy na celou Prahu. V projektu bylo v roce 2004 v obou etapách dokončeno 695 nových bytů.

Panorama Barrandov - vyprodáno

I tento projekt se nachází v lokalitě Prahy 5 v blízkosti Prokopského údolí. Disponuje zajímavou architekturou ve tvaru elipsy a dalšími netradičními prvky. Byl dokončen v roce 2002. Pro jeho realizaci se spojily společnosti FINEP a Akro Real, a.s.

Na Fialce - vyprodáno

Společnosti FINEP a Akro Real, a.s. také realizovaly areál řadových rodinných domů Na Fialce v Praze 6. V tomto projektu bylo postaveno celkem 33 řadových domů.