Infolinka zdarma 800 500 506 Po-Ne 9-19h.

 

Nabídka finančních produktů se neustále zvětšuje a mnohdy je velmi komplikované vybrat ten nejvhodnější. Proto přicházíme na pomoc s komplexním řešením finančních služeb.

Posláním společnosti je také zajistit klientům komplexní finanční servis. Důvodem pro uvedenou aktivitu je snaha o zvýšení kvality služeb poskytovaných klientům.

"Nechte si zdarma poradit
od našich finančních specialistů"Vlastní poradenské centrum nám umožňuje poskytnout klientům ucelenou nabídku finančních produktů, které nejsou vázány na jeden subjekt, ale zahrnují všechny poskytovatele finančních služeb v uvedené oblasti. To je pro řadu klientů důležité, zejména v návaznosti na stávající produkty, které již mají sjednané (například běžné účty, pojištění, jiné typy úvěrů atp.).

Vzhledem k dlouhodobé spolupráci s našimi partnery a pozici společnosti FINEP na trhu, jsme schopni našim klientům vyjednat výhodné podmínky poskytovaných služeb. To platí v případě koupě nemovitosti, ať již u FINEPu či jinde, nebo také při sjednávání pojištění či dalších finančních služeb.

Pokud chcete využít naše služby nebo máte dotazy, volejte na linku 800 500 506 či pište na finepfs@finep.cz. Pro sjednání schůzky můžete využít také náš elektronický formulář.

CO VÁM NABÍZÍME

 • bezplatné komplexní finanční poradenství
 • audit stávajících smluv realizovaných na finančním trhu
 • zefektivnění a maximalizace zhodnocení finančních prostředků i stávajících smluv
 • finanční plán, který připraví řešení všech životních situací pro klienta i jeho rodinu
 • řešení bydlení – výběr, financování, příprava na financování
 • realizaci plánů v různých časových horizontech – rodina, důchod
 • zabezpečení životního standartu
 • ochranu majetku – movitého i nemovitého
 • doživotní servis
 • moderní portfolio produktů z celé šíře finančního trhu
 • exkluzivní podmínky a produkty

S čím vám můžeme poradit...

S následujícími i mnoha dalšími otázkami se setkáváme v naší praxi a velmi rádi je odpovíme i Vám.

Investice
Jaké jsou možnosti na trhu? Kolik potřebujete peněz? Musíte investovat nebo můžete? Vyplatí se jednorázová investice? Můžete investovat i 1000 Kč měsíčně? Jakou roli hrají výhody, rizika, částky,…?
Pojištění
Jaké jsou druhy pojištění? K čemu má pojištění skutečně sloužit? Kolik stojí? Splňuje to, co od něj očekáváte? Jaké pojištění je opravdu nutné a co platíte zbytečně nebo zbytečně draho?
Hypoteční úvěry
Které parametry jsou u hypotečních úvěrů skutečně důležité? Je důležitá úroková sazba v míře, jak ji vnímáme z reklamních kampaní? Na, co nesmíme zapomenout? Jsou opravdu důležitá pojištění schopnosti splácet nebo přinášejí zdánlivou bezstarostnost u významného a dlouhodobého závazku?
Úvěry ze stavebního spoření
Jsou úvěry ze stavebního spoření výhodné? Za jakých podmínek? Vyplatí se předčasné a co nejrychlejší splacení?
Stavební spoření
Víte o stavebním spoření opravdu všechno? Využíváte všechny možnosti aktuální legislativy? Co byste měli vědět, když chcete stavební spoření: upravit, zrušit, vybrat,…? Kolik byste měli platit, kolik musíte? Jaké platby jsou nejvýhodnější?
Penzijní připojištění
Jde o efektivní nástroj pro tvorbu rezervy na „stará“ kolena? Vyplatí se začít platit penzijní připojištění co nejdříve? Kolik se má platit? Jaké jsou příspěvky od státu, zaměstnavatele?
Daňové úlevy
Můžete uplatnit pro daňový odpočet životní pojištění, úvěr ze stavebního spoření, hypotéku, penzijní připojištění? Jak se daní výnosy ze stavebního spoření, termínovaných vkladů, spořicích účtů? Kdy nemusíte danit investice? Jaké můžete očekávat příspěvky ze sociálního systému a jaké jsou příspěvky v rámci finančního trhu?

POSTUP PŘI SJEDNÁVÁNÍ HYPOTEČNÍHO ÚVĚRU

FAQ

Sjednejte si schůzku ještě dnes. Jsme tu pro Vás...

  Google Maps x